Dostawa zamówień

 1. Masz do wyboru dostawę przez Paczkomaty InPost, Kurier InPost, Kurier DHL, Kurier DPD – wybierzesz to na etapie składania zamówienia.
 2. Jeżeli podczas składania zamówienia nie wynika, że dostawa jest darmowa, należy pokryć koszt dostawy (wskazany na stronie internetowej, przy zamówieniu):
 • Paczkomat InPost – 14,00 zł – dostawa do dowolnego paczkomatu w ciągu 1-3 dni roboczych
 • Kurier InPost – 16,00 zł – dostawa w ciągu 24 h
 • Kurier DPD – 16,00 zł – dostawa w ciągu 24 h
 • Kurier DHL – 17,00 zł – dostawa w ciągu 24 h
 • na terytoria innych niż Polska krajów UE – koszt przesyłki ustalany indywidualnie na drodze mailowej (contact@doctorqueen.pl).
 1. Przy zamówieniu o wartości powyżej 500 zł dostawa na terenie Polski jest darmowa.
 2. O statusie zamówienia poinformujemy Cię za pośrednictwem poczty elektronicznej.
 3. Odbierając przesyłkę sprawdź proszę czy nie posiada ona uszkodzeń powstałych podczas transportu i czy jest zgodna z Twoim zamówieniem.

Polityka zwrotów

 1. Masz prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży w ciągu 14 dni od otrzymania towaru. Możesz zwrócić produkt (odstąpić od umowy) bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów innych, niż przeciętny koszt przesyłki, składając stosowne oświadczenie na adres email: contact@doctorqueen.pl w terminie 14 dni od otrzymania towaru.
 2. W tym samym terminie prosimy o odesłanie na własny koszt przesyłki na nasz adres: ul. Promyk 6/12, 62-070 Dopiewiec.
  Towar odeślij w oryginalnym opakowaniu z oryginalnymi metkami oraz dołączonym paragonem lub fakturą. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie towaru przed jego upływem.
 3. Pamiętaj, że ponosisz odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia jego charakteru i cech.
 4. Zwrotu płatności (w tym koszty dostarczenia do Ciebie rzeczy z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Ciebie sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), dokonamy w ciągu 14 dni od otrzymania towaru wraz z formularzem odstąpienia od umowy przy użyciu takiego samego sposobu, jakiego użyto do dokonania płatności. Wstrzymamy się jednak ze zwrotem płatności otrzymanych od Ciebie do chwili otrzymania nieużywanego i nieuszkodzonego towaru z powrotem.
 5. Więcej informacji znajduje się w Regulaminie.