Lookbook – Odzież Medyczna

Idealne połączenie funkcjonalności, bezpieczeństwa, wysokiego komfortu użytkowania, a także doskonałych walorów estetycznych. Taka właśnie jest stylowa odzież medyczna produkowana przez DOCTOR QUEEN® – wystarczy zresztą spojrzeć na zdjęcia naszych spodni, fartuchów i bluz, w których każda pielęgniarka, położna czy lekarka będzie czuła się niezwykle kobieco. Wszystkie ubrania produkowane są przez lokalne przedsiębiorstwa, ponieważ zależy nam na możliwie jak największym ograniczeniu śladu węglowego.

Nowoczesne, wytrzymałe i kolorowe ubrania medyczne

Codzienne wyposażenie personelu szpitali i prywatnych gabinetów lekarskich czy dentystycznych wcale nie musi być nudne. Nasze spodnie, bluzy, fartuchy medyczne i inna odzież dostępna jest w wielu różnorodnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu bez problemu można dostosować ją do indywidualnych preferencji użytkowniczki. Paleta barw jest naprawdę szeroka i obejmuje między innymi takie kolory, jak burgundowy, błękitny, różowy i mnóstwo innych – na pewno mamy też Twój ulubiony!

Nasza piękna i wytrzymała odzież medyczna produkowana jest ze specjalnej mieszanki materiałowej złożonej z poliestru i bawełny, dzięki czemu udało nam się zapewnić doskonałą termoregulację. Sporym atutem oferowanych przez nas ubrań jest również świetna odporność na uszkodzenia mechaniczne i łatwość ich utrzymania w czystości. Bez problemu można je prać bowiem maszynowo (w temperaturze nieprzekraczającej 95°C) i chemicznie oraz suszyć w suszarkach bębnowych. O wysokim poziomie bezpieczeństwa tych stylowych tekstyliów świadczy natomiast certyfikat Oeko-Tex® Standard 100 oraz zgodność z normą ENV 14237.

Zapraszamy do zakupów!

Fantastycznie wykonane bluzy, spodnie, fartuchy medyczne i innego rodzaju kolorowa odzież lekarska dostępna jest w bardzo atrakcyjnych cenach.