Chcemy, aby każda kobieta pracująca w ochronie zdrowia miała dostęp do ubrań,
które ją chronią i równocześnie podkreślają jej piękno.

Poznaj nasze wartości:

Komfort

Wierzymy, że nie musisz już więcej wybierać pomiędzy dobrym wyglądem a funkcjonalnością Twojej medycznej garderoby.

DOCTOR QUEEN® da Ci poczucie nieskrępowania i wygody bez jednoczesnego wrażenia, że idziesz na kompromis z tym, jak wyglądasz.

Bezpieczeństwo

Praca w placówkach ochrony zdrowia, w laboratoriach, w aptece, gabinetach lekarskich, stomatologicznych, weterynaryjnych, dietetycznych czy kosmetycznych wiąże się z narażeniem na całą plejadę drobnoustrojów, które tylko czekają, aby przedostać się na Twoje ciało.
Z pewnością wiesz, że aby się przed nimi uchronić musisz często dezynfekować ręce. Ale czy wiesz, że nosząc niedostosowaną do swojej funkcji odzież ochronną również narażasz się na bliższy kontakt z patogenami?
Odzież medyczna DOCTOR QUEEN® została zaprojektowana w taki sposób, abyś mogła się w niej czuć całkowicie bezpieczna w środowisku, w którym istnieje narażenie na materiały biologiczne.

Styl

„O ile ubrania niekoniecznie czynią kobietę, to zdecydowanie wywierają silny wpływ na jej pewność siebie, co, jak sądzę, właśnie czyni kobietę”.

– Mary Kay Ash

To, jak wyglądasz, nie jest najważniejsze w Twojej pracy. Wiemy jednak, że ma wpływ zarówno na tych, z którymi się spotykasz, jak i na Ciebie samą.

Odpowiednio dobrane ubranie ma moc wesprzeć Twoje poczucie pewności siebie w tym, kim jesteś i co potrafisz. Pamiętaliśmy o tym tworząc kroje DOCTOR QUEEN®.

„Prostota jest kluczem do prawdziwej elegancji”

– Coco Chanel

Postanowiliśmy nadać ubraniom medycznym nowy wizerunek, wolny od niedopasowanych, zniekształcających sylwetkę krojów, wszechobecnych białych guzików i metalowych zatrzasków. W DOCTOR QUEEN® połączyliśmy elementy świata medycyny i mody.

Troska

W nasze serca głęboko wpisana jest troska o człowieka i środowisko.

Nasze kolekcje są nieduże, gdyż nie chcemy przykładać się do rozpowszechnionej w świecie mody nadprodukcji. Ubrania medyczne DOCTOR QUEEN® projektowane i produkowane są w całości w Polsce. Nawiązujemy współpracę z lokalnymi twórcami i rzemieślnikami, dzięki czemu wspieramy polskich przedsiębiorców. Ograniczamy ślad węglowy, ponieważ nasze produkty szyjemy w miejscowych szwalniach. Używamy wielokrotnych opakowań, a naszych produktów nie pakujemy w plastik. Znamy naszych wykonawców i zapewniamy im godziwe wynagrodzenie za wykonaną pracę.